Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire 16 Core Ultra 7 16GB 1TB – Võimas igapäevane
939,00 €
Tarne
Aspire | 16 | Intel Core Ultra 7 | 155U | 16 ” | 2048 x 1280 pixels | OLED | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language Russian | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.64 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.J9XEL.002 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Windows Studio efektide tugi | Yes |
| Laius | 369.7 mm |
| Kaal | 1.64 kg |
| NPU toetatud tehisintellekti tarkvararaamistikud | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| USB laadimispinge | 5 V |
| USB laadimisvool | 3 A |
| Aku tööiga (max) | 8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.51 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009788 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.497 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.303 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Steel Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Toote värv | Grey |
| Madala energiatarbega efektiivne südamikuga maksimaalne turbosagedus | 2.1 GHz |
| Sügavus | 253.2 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Sparsity tugi | Yes |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Intel AI Boost |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Madala energiatarbega tõhusad südamikud | 2 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 2048 x 1280 pixels |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | CineCrystal |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | WUXGA+ |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 17.9 mm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.7 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Klaviatuuri keel | Russian |
| Mudel | A16-71M-79AQ |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | 16 |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Maksimaalne turbo võimsus | 57 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 155U |
| Paki kaal | 2.45 kg |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Madala energiatarbimisega efektiivne südamikuga baassagedus | 700 MHz |
| Graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.8 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 14 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | DCI-P3 |
| Mälu vormitegur | On-board |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 €