Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire 16 AI sülearvuti Snapdragon X 16GB 512GB hall
669,00 € Algne hind oli: 669,00 €.580,00 €Current price is: 580,00 €.
Tarne
Aspire | Aspire 16 AI | Snapdragon | X1-26-100 | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Qualcomm Adreno GPU | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.55 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.JLNEL.001 |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 1.55 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.58 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01033 |
| Üksuse kasti laius | 0.31 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.505 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.066 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Nano |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 45% |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | Aspire 16 AI |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 45 TOPs |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | X1-26-100 |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Graafikakaardi mudel | Qualcomm Adreno GPU |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Office must RGOSC020BL
● Laost otsas21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.19,18 €Current price is: 19,18 €. -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €.