Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire 15 sülearvuti Ryzen 7 32GB 1TB hõbedane
676,00 €
Tarne
Aspire | AL15-45P-R508 | AMD Ryzen™ 7 | 5825U | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | TN | Laptop | Colour Silver | RAM 32 GB | DDR4-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.49 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.DMVEL.001 |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 359.3 mm |
| Kaal | 1.49 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Aku tööiga (max) | 8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009912 |
| Üksuse kasti laius | 0.305 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Light Silver |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Silver |
| Sügavus | 230.2 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | TN |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 2 MP |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 18.6 mm |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | AL15-45P-R508 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 5825U |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2x CSODIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus I-Spire valge 9311202
● Laost otsas19,37 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €. -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 €