Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire 14 AI sülearvuti Snapdragon X 32GB 1TB sinine
779,00 € Algne hind oli: 779,00 €.680,00 €Current price is: 680,00 €.
Tarne
Aspire | Aspire 14 A | Snapdragon | X1-26-100 | 14 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Blue | RAM 32 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Qualcomm Adreno GPU | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.26 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.JP3EL.002 |
| L2 cache | 12 MB |
| L3 cache | 6 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 312.4 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 1.26 kg |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.23 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008645 |
| Üksuse kasti laius | 0.286 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.458 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.066 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Blue |
| Sügavus | 225.9 mm |
| Kuva diagonaal | 35.6 cm (14") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera eraldusvõime | 2560 x 1440 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 15.9 mm |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Numbriklahvistik | No |
| Mudeli nimi | Aspire 14 A |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 45 TOPs |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | X1-26-100 |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Graafikakaardi mudel | Qualcomm Adreno GPU |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus NSLS085BLACK 10-17 tolli
● Laost otsas25,87 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 €