Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Acer 39” UWQHD kumer OLED monitor
974,00 € Algne hind oli: 974,00 €.899,00 €Current price is: 899,00 €.
Tarne
39 ” | 3440 x 1440 pixels | UltraWide Quad HD | 21:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Curved | Pixel pitch 0.266 x 0.266 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | VESA Yes
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | UM.TXXEE.001 |
| Screen curvature rating | 800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio output | Yes |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| EPREL Version Number | 2 |
| Laius (ilma aluseta) | 889 mm |
| Laius (alusega) | 889 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7.96 kg |
| Kaal (koos alusega) | 8.3 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Vertikaalne skaneerimise vahemik | 48 – 240 Hz |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-B |
| USB Type-C allavooluportide arv | |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 15.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1549 |
| Üksuse kasti laius | 0.295 |
| Üksuse kasti pikkus | 1 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.525 |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| Sertifitseerimine | MPRII, TUV Eyesafe2.0 |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 98% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 34 kWh |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 405 mm |
| Kuva diagonaal | 99.1 cm (39") |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 470 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.266 x 0.266 mm |
| Toote netokaal | 8.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 38 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tipp) | 1300 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.073 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Horisontaalne skaneerimise ulatus | 390 – 390 kHz |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pikslite tihedus | 96 ppi |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Reaktsiooniaeg (MPRT) | 0.01 ms |
| Kõlarite arv | 2 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa M1RC 27” 2K QHD 180Hz Mängurimonitor
● Laos (29)132,52 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -

Arzopa Z1RC 16,0” Kaasaskantav Monitor – Õhuke ja kerge
● Laos (458)108,94 € -

Uperfect Z14-S 14” Kaasaskantav Monitor 2240×1400
● Laos (50)168,29 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 €

