Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS VivoBook 15 sülearvuti Ryzen 5 16GB 512GB sinine
669,00 € Algne hind oli: 669,00 €.517,00 €Current price is: 517,00 €.
Tarne
VivoBook Series | M1502NAQ-BQ034W | AMD Ryzen™ 5 | 150 | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Blue | Market positioning Home | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 660M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.7 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB1841-M001M0 |
| L2 cache | 3 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.4 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 68 W |
| Laius | 359.7 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.7 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | SonicMaster |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 45 W, 68 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 42 Wh |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.59 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008892 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.48 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.285 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 30 days free trial |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Quiet Blue |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Toote värv | Blue |
| Sügavus | 232.5 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | M1502NAQ-BQ034W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 150 |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | VivoBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 660M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.55 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 100 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,66 € -
Väljamüüdud 
Gembird sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-01
● Laost otsas12,77 € -
Väljamüüdud 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Office must RGOSC020BL
● Laost otsas21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.19,18 €Current price is: 19,18 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 €