Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS VivoBook 15 sülearvuti Ryzen 5 16GB 1TB must
669,00 € Algne hind oli: 669,00 €.542,05 €Current price is: 542,05 €.
Tarne
VivoBook Series | E1504FA-BQ2583W | AMD Ryzen™ 5 | 7520U | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | Laptop | Colour Black | Market positioning Home | RAM 16 GB | LPDDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 610M | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.63 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NB0ZR2-M04800 |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Laius | 360.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 1.63 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 1×1 |
| Helisüsteem | SonicMaster |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.5599999 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009048 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.48 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.29 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Mixed Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 232.5 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| SSD liides | PCI Express 3.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 17.9 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Protsessori sagedus | 2.8 GHz |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | E1504FA-BQ2583W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Home |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Toiteadapteri tünni pistik | 4.5 |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | VivoBook Series |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 610M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €. -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €.